Menu
Filtruj

Dozowniki plastrów

Cederroth Wound Care Dispenser - dozownik plastrów Cederroth Wound Care Dispenser - dozownik plastrów
Producent: Cederroth
Cena:

375,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 347,22 zł

szt.
zobacz więcej
Dyspenzer na plastry Salvaquick Dyspenzer na plastry Salvaquick
Producent: Cederroth
Cena:

53,85 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 43,78 zł

szt.
zobacz więcej

Wygoda w użyciu i łatwy dostęp do materiałów opatrunkowych w różnych kształtach i rozmiarach to najważniejsze zalety artykułów z tej kategorii. Przygotowaliśmy bowiem dozowniki plastrów do apteczki marki Cederroth. Mają postać lekkiego pudełka wykonanego z solidnego plastiku. Wpływa to na ich trwałość i zapewnia ochronę zawartości np. przed wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami, co znacznie ułatwia utrzymanie sterylności. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wybranych modeli dozowników z tej sekcji sklepu z wyposażeniem przydatnym w pierwszej pomocy i upewnienia się, który egzemplarz spełnia określone oczekiwania pod względem rozmiaru i funkcjonalności.

Praktyczne rozwiązanie - dozownik na plastry

W ofercie znalazły się artykuły marki Cederroth, która produkuje przede wszystkim solidne i funkcjonalne apteczki, plastry oraz akcesoria przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy. Wyroby sprawdzą się przy opatrywaniu niewielkich skaleczeń w domach prywatnych i zakładach pracy.

Dozowniki plastrów Cederroth stanowią uzupełnienie podstawowej apteczki i zapewniają łatwy dostęp do zawartości. Eliminują także konieczność rozpakowywania pojedynczych artykułów, dzięki czemu udzielanie pierwszej pomocy przebiega sprawnie i bez utrudnień. Do wyboru jest model, w którym można umieścić cztery rodzaje materiałów opatrunkowych i myjki do ran, a także nieco mniejszy dozownik przeznaczony na dwa warianty plastrów. Wyposażenie marki Cederroth to dobra propozycja dla klientów, chcących uzupełnić apteczki i zapewnić łatwy dostęp do akcesoriów pomocnych w zabezpieczaniu skaleczeń.

Dozownik plastrów - charakterystyka produktu

Takie wyposażenie to praktyczne rozwiązanie oferowane przez producenta Cederroth, dzięki któremu można wygodnie pobierać materiały opatrunkowe z apteczki bez narażania pozostałej zawartości na ubrudzenie lub inne szkodliwe czynniki. Sterylność jest w tym przypadku bardzo ważna, warto więc zdecydować się na dozownik na plastry, aby cieszyć się wygodnym dostępem do przydatnych akcesoriów bez konieczności ich rozpakowywania. Stanowi to duże udogodnienie podczas opatrywania ran, jeśli zależy nam na zachowaniu higieny i sprawnym naklejeniu opatrunku.

Jesteśmy pewni, że nasi klienci docenią dostępność artykułów marki Cederroth w różnych wariantach. Można w nich umieścić nawet kilka rodzajów plastrów, by mieć pod ręką akcesoria przydatne podczas tamowania krwi z niewielkich ran i innych drobnych urazów. Zachęcamy do wyboru odpowiedniego modelu i składania zamówień na dozowniki materiałów opatrunkowych do apteczki w sklepie online.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl