Bezpieczeństwo domu lub mieszkania jest najważniejsze. Dlatego polecamy kupić czujnik czadu i dymu oraz gazu ziemnego. Są to urządzenia na baterie, które monitorują stężenie tlenku węgla i niezwłocznie zaalarmują, jeśli normy zostaną przekroczone. Mamy w asortymencie różnego typu detektory, które są bardzo wysokiej jakości, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Niezależnie od potrzeb każdy odnajdzie urządzenie spełniające wymagania. Sprawdź całą ofertę i złóż zamówienie!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dlaczego warto kupić czujniki?

Warto wiedzieć, że czad jest bezwonny i bezbarwny, więc nie da się wykryć jego obecności. Czujniki tlenku węgla mogą więc uratować zdrowie i życie, gdyż już po kilku minutach wdychania tego związku może dojść do zatrucia. To szczególnie istotne, jeśli w domu są piecyki lub kotły gazowe, które w sezonie grzewczym potrafią pracować całą dobę. Równie przydatny może być czujnik gazu ziemnego czy dymu na baterie. Niekiedy zdarza się, że instalacja związania z urządzeniami wykorzystującymi metan lub propan-butan jest nieszczelna. Wtedy wystarczy iskra, aby doszło do niebezpiecznego wybuchu. Każda odpowiedzialna osoba powinna zdawać sobie sprawę z zagrożeń, które można jednak wyeliminować, dzięki dostępnym u nas artykułom.

Czujniki tlenku węgla w dobrych cenach

Proponowane urządzenia powinny zostać umieszczone np. w kuchni, kotłowni czy pokoju z kominkiem. Zasada działania czujnika czadu czy dymu jest prosta. Dzięki odpowiedniemu półprzewodnikowi reaguje z tlenkiem węgla i w razie potrzeby emituje sygnały dźwiękowe oznaczające niebezpieczeństwo. Oferujemy proste modele z praktycznym ekranem, funkcją pamięci i długim czasem żywotności podzespołów. Mamy także zaawansowane produkty na baterie z profesjonalnymi sensorami umożliwiające połączenie kilku detektorów w bezprzewodową sieć, co pozwala ostrzegać nawet na dużą odległość. Co więcej, sprzęty wykrywające gaz ziemny oraz tlenek węgla są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czujniki gazu ziemnego na baterie

Uzupełnieniem doskonałych artykułów monitorujących poziom czadu i dymu powinny stać się czujniki gazu ziemnego na baterie lub zasilane prądem. Wykrywają one dolną granicę wybuchowości mieszaniny gazu i powietrza. Zwykle potrafią rozpoznać metan, butan, propan czy propan-butan (LPG). Warto je umieścić w pobliżu kuchenki gazowej, butli, ogrzewacza wody czy rur, aby mogły zasygnalizować przekroczenie norm. Wszystkie produkty są bardzo czułe i mają przycisk testowy, umożliwiający kontrolowanie sprawności działania. Trzeba też podkreślić, że podobnie jak w przypadku urządzeń do tlenku węgla, ich montaż i obsługa jest niezwykle prosta.

Najlepsze czujniki czadu czy gazu

Jeśli chcesz nabyć najlepsze czujniki czadu, dymu czy gazu ziemnego na baterie, to wybierz nasz sklep. Oferujemy także doskonałe detektory ciepła ze specjalistycznymi sensorami termicznymi, a także pomniejsze akcesoria, dzięki którym stworzysz system zabezpieczeń, np. przed tlenkiem węgla. Każdy produkt objęty jest długą gwarancją, więc nie trzeba się martwić o ewentualne kłopoty z jego sprawnością. Ponadto chętnie udzielmy fachowych porad zakupowych, aby satysfakcja z zakupu była niezrównana.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl