Menu

Pozostały sprzęt do nauki pierwszej pomocy

Kamizelka Act Fast - do nauki rękoczynu Heimlicha zakrztuszenia, zadławienia Kamizelka Act Fast - do nauki rękoczynu Heimlicha zakrztuszenia, zadławienia
Producent: Act Fast LLC
Cena:

749,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 608,94 zł

szt.
zobacz więcej
Kamizelka Act Fast dla dziecka Kamizelka Act Fast dla dziecka
Producent: Act Fast LLC
Cena:

748,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 608,13 zł

szt.
zobacz więcej
CPR CUBE CPR CUBE
Producent: sendpol
Cena:

399,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 324,39 zł

zobacz więcej

W sklepie Sendpol24.pl dostępne są różnego typu rozwiązania przeznaczone do nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Prócz takich elementów, jak fantomy do ćwiczenia technik reanimacji oraz sztucznego oddychania można znaleźć tu sprzęt uzupełniający: kamizelki Act Fast, CPR Cube czy Chester Chest. Są to urządzenia, przy użyciu których można doskonalić umiejętność reagowania w sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu osoby poszkodowanej.

Sprzęt do nauki pierwszej pomocy

W skład naszego asortymentu wchodzą m.in. kamizelki Act Fast dla dzieci i dorosłych, przeznaczone do nauki rękoczynu Heimlicha w przypadku zadławienia lub zakrztuszenia. Zestawy pierwszej pomocy składają się nie tylko z kamizelek Act Fast, ale także torby do przechowywania sprzętu czy ciał obcych wielokrotnego użytku, na których można ćwiczyć ucisk.

CPR Cube to urządzenie o niepozornym wyglądzie i kompaktowych wymiarach, za sprawą którego można uczyć się ucisków resuscytacyjnych w każdych warunkach. Kostka została opracowana w taki sposób, aby sygnalizować liczbę i moc pracy rąk sygnałami dźwiękowymi, wibracyjnymi i świetlnymi. W ofercie można znaleźć również Chester Chest - model tułowia wraz z ramieniem. To sprzęt medyczny przeznaczony do nauki pierwszej pomocy w zakresie wprowadzania cewników żylnych oraz zakładania opatrunków zabezpieczających.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl