Menu
Filtruj

Fantom + AED

Zestaw Fantomów Prestan z LEDami i AED XFT 120 c+ Zestaw Fantomów Prestan z LEDami i AED XFT 120 c+
Producent: sendpol
Cena:

1 859,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 511,38 zł

szt.
zobacz więcej
Fantom Prestan Junior w zestawie z AED Fantom Prestan Junior w zestawie z AED
Producent: sendpol
Cena:

1 699,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 381,30 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw Fantom Prestan z LEDami i AED 112p - AED Treningowy z wyświetlaczem Zestaw Fantom Prestan z LEDami i AED 112p - AED Treningowy z wyświetlaczem
Producent: sendpol
Cena:

1 899,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 543,90 zł

szt.
zobacz więcej

Jedną z propozycji w zakresie zestawów do przeszkolenia osób w zakresie poprawnego reagowania w sytuacjach krytycznych są fantomy Prestan z LEDami. Wyposażone zostały w AED, czyli zautomatyzowany defibrylator. Możliwość przeprowadzania treningów z jego obsługi sprawdza się m.in. w zakładach pracy. Tego typu artykuły można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Serdecznie zachęcamy do ich zamawiania!

Z czego składa się zestaw fantomów AED?

Opisywane rozwiązanie to połączenie istotnych elementów do realizacji szkoleń związanych z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej przez osoby bez uprawnień oraz wiedzy specjalistycznej w tym zakresie. Zestawy fantomów AED takie jak modele Prestan z LEDami składają się z modelu anatomicznego wraz ze wskaźnikiem, 10 dróg oddechowych do efektywnych treningów, wspomnianego już defibrylatora z ekranem LCD, a także wygodnej torby do przenoszenia kompletu oraz komfortowej maty, na której można prowadzić ćwiczenia. Obsługę ułatwia pilot do zdalnego sterowania. Dzięki niemu możliwy jest wybór jednego z aż 10 scenariuszy sytuacji awaryjnych, które są dodatkowo modyfikowalne. Zestawy fantomów Prestan AED z LEDami oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Czemu warto wybrać zestaw fantomów AED?

Obecnie coraz częściej w zakładach pracy i miejscach użyteczności publicznej montuje się stanowiska z defibrylatorami. To urządzenia niezwykle przydatne podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Opisywany komplet pozwala na wypracowanie odpowiednich zachowań w nagłych przypadkach konieczności udzielenia pomocy medycznej w podstawowym zakresie. Zestawy fantomów Prestan AED z LEDami są wyposażone w sprzęt do zaaplikowania impulsu elektrycznego za pomocą elektrod - warianty szkoleniowe zawierają zarówno wersje dla dorosłych, jak i dzieci. Atutem jest również wydawanie komunikatów głosowych przez defibrylator. W połączeniu ze wspomnianą liczbą scenariuszy sprawia to, że szkolenia są bardzo realistyczne. Wpływa na to również budowa samego modelu anatomicznego, który doskonale imituje prawdziwą klatkę piersiową człowieka. Zapraszamy do składania zamówień!

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl