Menu

Zestawy fantomów RKO

Zestaw fantomów PRESTAN 3 szt. z monitorem LED Zestaw fantomów PRESTAN 3 szt. z monitorem LED
Producent: PRESTAN
Cena:

3 100,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2 520,33 zł

szt.
zobacz więcej
Fantomy Family Little QCPR ( Anne - QCPR, Junior - QCPR , Baby - QCPR ) zestaw fantomów Laerdal Fantomy Family Little QCPR ( Anne - QCPR, Junior - QCPR , Baby - QCPR ) zestaw fantomów Laerdal
Producent: Laerdal
Cena:

4 249,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 4 725,00 zł

Najniższa cena: 4 725,00 zł

Cena netto: 3 454,47 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw Fantomy szkoleniowe Little Anne QCPR 4 szt. Laerdal Zestaw Fantomy szkoleniowe Little Anne QCPR 4 szt. Laerdal
Producent: Laerdal
Cena:

6 799,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5 527,64 zł

zobacz więcej
Medisept Velox Wipes - chusteczki do dezynfekcji Medisept Velox Wipes - chusteczki do dezynfekcji
Producent: Medisept
Cena:

32,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 29,63 zł

zobacz więcej

Kursy z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej opierają się zarówno na wiedzy teoretycznej, jak i ćwiczeniach praktycznych. Dla ich właściwego wykonania stosuje się specjalne zestawy do resuscytacji składające się z fantomów. To specjalne opracowane manekiny stworzone na potrzeby szkoleniowe, dzięki którym można nie tylko przetestować wykonywanie konkretnych czynności ratujących zdrowie i życie, ale także sprawdzić ich skuteczność.

Ze swojej strony proponujemy nowoczesne manekiny medyczne prosto od firmy Laerdal oraz PRESTAN. To zestawy do resuscytacji składające się z fantomów szkoleniowych realistycznie odwzorowujących ludzką anatomię i fizjonomię. Uzupełnione o inteligentne systemu monitorowania są w stanie wskazać na poprawność: masażu serca poprzez uciskanie klatki piersiowej, odchylania głowy podczas udrażniania dróg oddechowych oraz rękoczynów naciskania podbrzusza (pierwsza pomoc przy zadławieniach). Dzięki tak przemyślanym rozwiązaniom kursant będzie mógł sprawdzić podczas szkolenia wiedzę teoretyczną w praktyce, przećwiczyć resuscytację na fantomie, a także przekonać się, jak rzeczywiście może wyglądać niesienie wsparcia przedmedycznego, co pozwoli uniknąć ewentualnych błędów w przyszłości.

Specjalistyczne fantomy szkoleniowe do resuscytacji

Inteligentne zestawy manekinów medycznych zostały opracowane w taki sposób, aby każdy kursant mógł odbyć pełne szkolenie praktyczne z udzielania pierwszej pomocy. Zastosowana w nich technologia pozwana natychmiast wyłapać ewentualne błędy i korygować je w czasie rzeczywistym. Ułatwia również przyswajanie wiedzy praktycznej poprzez możliwość wykonywania wielokrotnie tych samym czynności.

Zestaw fantomów do resuscytacji Laerdal oraz PRESTAN umożliwi trenowanie procedur medycznych dla różnych grup wiekowych: dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Różnice anatomiczne są bowiem na tyle duże, że warto przeprowadzić ćwiczenia na każdym z nich. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zestawów do przyswajania wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl