Menu

W tej kategorii oferujemy nowoczesne czujniki ciepła i gazu ziemnego. W sklepie internetowym Sendpol24.pl zamówisz modele montowane w pomieszczeniach domowych oraz komercyjnych lokalach handlowo-usługowych.

Czujki ciepła i gazu ziemnego

Czujnik ciepła FireAngel HT-630-EUT Czujnik ciepła FireAngel HT-630-EUT
Producent: FireAngel
Cena:

250,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 203,25 zł

szt.
zobacz więcej
Czujnik gazu ziemnego i LPG SafeHaus Czujnik gazu ziemnego i LPG SafeHaus
Producent: FireAngel
Cena:

173,18 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 140,80 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw Czujnik ciepła FireAngel HT-630-EUT i FireAngel Moduł Zigbee Zestaw Czujnik ciepła FireAngel HT-630-EUT i FireAngel Moduł Zigbee
Producent: FireAngel
Cena:

500,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 406,50 zł

szt.
zobacz więcej

Gaz to podstawowe medium zasilające piece, kuchenki, podgrzewacze wody i inne urządzenia. Jest nie tylko trujący dla ludzi, zagrażający ich zdrowiu i życiu, ale także skrajnie łatwopalny. Już niewielkie jego stężenie w powietrzu tworzy niebezpieczną mieszankę, która może doprowadzić do wybuchu. W przypadku nieszczelnej instalacji ryzyko wycieku wzrasta dramatycznie. Oferujemy więc czujniki ciepła i detektory gazu ziemnego przeznaczone do montażu zarówno w gospodarstwach domowych, jak i lokalach handlowo-usługowych czy obiektach komercyjnych. Urządzenia wykrywają metan, LNG oraz propan-butan, sygnalizując zagrożenie dźwiękowo i wizualnie. Wyposażone zostały w system kontroli działania oraz czuły układ półprzewodnikowy. W zestawie znajdują się także kołki do montażu oraz przewód zasilający.

Czujniki ciepła i gazu ziemnego w sklepie Sendpol24

Gdzie znajdują zastosowanie czujniki gazu ziemnego? W kotłowniach opalanych paliwem stałym, pomieszczeniach z urządzeniami klimatyzacyjnymi i chłodniczymi, przydomowych garażach, obiektach ogrzewanych przenośnymi piecykami na propan-butan oraz kuchniach i łazienkach wyposażonych w piecyki. W ofercie naszego sklepu znalazły się również detektory ciepła z zaawansowanym sensorem termicznym, technologią pozwalającą uniknąć fałszywych alarmów oraz zintegrowaną baterią litową. Pochodzą od sprawdzonego w branży producenta FireAngel. Można je zainstalować wszędzie tam, gdzie zależy nam na zwiększeniu bezpieczeństwa użytkowników, a więc w prywatnych domach, zakładach pracy, instytucjach publicznych itp.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl