Kamizelki do ćwiczenia zadławień act-fast

Na zadławienie bądź zakrztuszenie się jest narażona każda grupa wiekowa. Co należy zrobić w takim przypadku? Zaleca się zastosować technikę pierwszej pomocy zwana rękoczynem Heimlicha.

Kamizelki do ćwiczenia ratowania zadławień i zakrztuszeń Act-fast actfast

Kamizelka Act Fast - do nauki rękoczynu Heimlicha zakrztuszenia, zadławienia Kamizelka Act Fast - do nauki rękoczynu Heimlicha zakrztuszenia, zadławienia
Producent: Act Fast LLC
Cena:

749,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 608,94 zł

szt.
zobacz więcej
Kamizelka Act Fast dla dziecka Kamizelka Act Fast dla dziecka
Producent: Act Fast LLC
Cena:

748,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 608,13 zł

szt.
zobacz więcej
Actfast Anti Choking Trainer-Kids - Piankowe zatyczki, ciała obce do kamizelki ACTFAST KIDS Actfast Anti Choking Trainer-Kids - Piankowe zatyczki, ciała obce do kamizelki ACTFAST KIDS
Producent: Act Fast LLC
Cena:

45,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,59 zł

szt.
zobacz więcej
Life Vac LV01 Life Vac LV01
Cena:

459,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 425,00 zł

zobacz więcej
Zatyczki piankowe Actfast Anti Choking Trainer Zatyczki piankowe Actfast Anti Choking Trainer
Producent: Act Fast LLC
Cena:

49,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,84 zł

szt.
zobacz więcej

Kamizelki do ćwiczenia zadławień act-fast

Na zadławienie bądź zakrztuszenie się jest narażona każda grupa wiekowa. Co należy zrobić w takim przypadku? Zaleca się zastosować technikę pierwszej pomocy zwana rękoczynem Heimlicha.

Czym jest rękoczyn Heimlicha i jak go wykonać?

Rękoczyn Heimlicha jest jedną z metod pomocy przedmedycznej, której używa się w przypadku zadławienia. Warto zaznaczyć przy manewru rękoczynu to, że u każdej osoby będzie on wykonany zupełnie inaczej. Technika uzależniona jest przede wszystkim od wieku poszkodowanego.

Wykonanie manewru Heimlicha w przypadku dziecka

Dzieci to grupa wiekowa, u której do zadławień dochodzi najczęściej. Na samym początku powinniśmy objąć dziecko od tyłu. Następnie położyć pięść na jego nadbrzuszu i przycisnąć drugą ręką nad mostkiem. Gdy już to wykonamy, należy uciskać nadbrzusze, kierując ruchy ku górze, wprawiając w ruch przeponę.

Wykonanie metody rękoczynu Heimlicha u dorosłego

 Należy objąć osobę poszkodowaną na wysokości pasa, stając za nią i pochylając ją lekko do przodu. Jedną dłoń zaciskamy w pięść i obejmujemy ją drugą dłonią i w ten sposób bardzo energicznie uciskamy przeponę w kierunku do siebie i lekko do góry. Nasze dłonie powinny być umiejscowione pomiędzy wyrostkiem mieczykowatym a pępkiem. Takie energiczne uciśnięcie przepony powinno wywołać sprężenie powietrza, dzięki czemu ciało obce zostanie wypchnięte na zewnątrz. Chwyt Heimlicha można wykonać pięciokrotnie, a następnie zrobić przerwę na oklepywanie. Po czym ponownie możemy powtórzyć chwyt.

W jaki sposób możemy nauczyć się metody rękoczynu Heimlicha ?

W dzisiejszych czasach w internecie możemy znaleźć masę tutoriali do nauki wykonywania pierwszej pomocy. W kategorii naszego sklepu posiadamy idealny sprzęt, który ułatwi państwu naukę techniki Heimlicha. Takimi produktami są właśnie kamizelki act fast. W naszym asortymencie mamy zarówno wersję dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka.

Kamizelka Act Fast - do nauki rękoczynu Heimlicha zakrztuszenia, zadławienia

Kamizelka (fantom) idealnie posłuży do ćwiczeń w przypadku zadławienia. Umożliwia odtworzenie realnej sytuacji, w której dochodzi do zadławienia bądź zakrztuszenia. Dzięki niej możemy ćwiczyć w bezpieczny sposób zarówno uderzenia w plecy, jak i uciski nadbrzusza. Można jej także używać zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej.

Kamizelka Act Fast dla dziecka

Kamizelka do ćwiczenia zadławień act fast dla dzieci w wieku 12-15 lat. Jej zaletami, są łatwość w użyciu, możliwość prania, jeden uniwersalny rozmiar.

Life Vac LV01

Urządzenie ssące służące do udrażniania dróg oddechowych. Zastosowanie u dzieci i dorosłych. Dzięki łatwej obsłudze nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej. Co ułatwia używania go osobom niezwiązanym z branżą medyczną. Wystarczy zapoznać się przed użyciem dokładnie z instrukcją obsługi.

Kamizelki anti-choking trainer idealnie znajdzie zastosowanie w szkołach podczas zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl