Filtruj
Producent
Dostępność
Cena
 • od
  do
Promocja

Koncentratory tlenugeneratory tlenu

Jest to specjalistyczny sprzęt medyczny, którego zadaniem jest podanie pacjentowi powietrza zawierającego zwiększoną ilość tlenu. Maszyna pobiera powietrze z otoczenia, wydzielając tlen w stężeniu wyższym niż 90 proc. Dodatkowo koncentrator jest bezpieczniejszą alternatywą niż butla z tlenem.

Koncentratory tlenu, generatory tlenu

Koncentrator tlenu do użytku domowego - model YU-500 - kolor drewniany Koncentrator tlenu do użytku domowego - model YU-500 - kolor drewniany
Producent: YUWELL
Cena:

2 049,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 665,85 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia i nebulizatorem - model 8F-3AW Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia i nebulizatorem - model 8F-3AW
Producent: YUWELL
Cena:

2 400,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 951,22 zł

szt.
zobacz więcej
Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia i nebulizatorem - model 8F-5AW Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia i nebulizatorem - model 8F-5AW
Producent: YUWELL
Cena:

2 620,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2 130,08 zł

szt.
zobacz więcej

Koncentratory tlenu, generatory tlenu

Jest to specjalistyczny sprzęt medyczny, którego zadaniem jest podanie pacjentowi powietrza zawierającego zwiększoną ilość tlenu. Maszyna pobiera powietrze z otoczenia, wydzielając tlen w stężeniu wyższym niż 90 proc. Dodatkowo koncentrator jest bezpieczniejszą alternatywą niż butla z tlenem

Koncentratory tlenu - kiedy stosować?

Zalecane jest stosowanie sprzętu w przypadku stwierdzenia przez lekarza choroby układu oddechowego u pacjenta (np. astma oskrzelowa, mukowiscydoza).

Znajdzie również zastosowanie w leczeniu schorzeń kardiologicznych (np. niewydolność krążenia, sercowe bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie tętnicze oraz niedociśnienie). Również w onkologii. Badania wykazały, że nie tylko w tych przypadkach znajdzie zastosowanie tlenoterapia, również przyniesie ulgę w przypadku choroby depresyjnej bądź bezsenności. Zaleca się również stosować go w przypadku osób z alergią. Również osoby mające problemy z koncentracją i stresem powinny zastosować koncentrator tlenu.

Covid-19 a koncentrator tlenu?

W tym przypadku każde działanie powinno być wcześniej skonsultowane z lekarzem. Trzeba zwrócić uwagę na to, że ostre objawy Covid-19  powinny być, leczone w szpitalu pod okiem profesjonalistów, a nie na własną rękę. Każde niepożądane działanie może nieść za sobą poważne skutki uboczne. Jednakże może być on przydatny dla pacjenta, który opuścił szpital po przebytym koronawirusie i doszło u niego do istotnego uszkodzenia płuc i trwałej niewydolności oddechowej.

W naszym sklepie medycznym otrzymacie państwo najlepszej jakości sprzęt do tlenoterapii. Nasze produkty znajdą zastosowanie w państwa domach, jak i placówkach szpitalnych.  Przy zakupie warto zwrócić uwagę na fakt, że dostarczany tlen przez koncentratory tlenu nigdy się nie kończy, a urządzenie może pracować w trybie ciągłym, w zależności od potrzeb chorego. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt od producenta YUWELL.

Koncentrator tlenu do użytku domowego - model YU-300

Koncentrator tlenu Yuwell YU300 jest zalecany do profilaktyki dróg oddechowych oraz skutecznego leczenia różnych form niedotlenienia.

Występuje w wersji kolorystycznej białej i imitacji drewna.

Regularne stosowanie urządzenia zapobiega rozwojowi chorób dróg oddechowych (astma, zapalenie oskrzeli).

Poprawia wydajność fizyczną i psychiczną. Obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Wszystkie parametry pracy są wyświetlane na wyświetlaczu LCD.

Za pomocą pilota, można ustawić czas pracy, szybkości podawania tlenu, oraz stopień nasycalnego powietrza.

Jest lekki i kompaktowy. Wygodny do przenoszenia z pokoju do pokoju. Może być stosowany zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych.

Koncentrator tlenu do użytku domowego - model YU-600

Koncentrator tlenu YUWELL YU-600 to urządzenie o bardzo dobrym stosunku wagi ( to jedynie 8kg ) do wydajności. Jest świetnym wyborem dla osób, którym zaleca się stosowanie tlenu w przepływie 1-3 litrów na minutę. 

 Urządzenie podaje maksymalnie do 3L tlenu na minutę i jest gotowe do pracy ciągłej (24h/dobę) :

 • 1l/min - 90% tlenu
 • 2l/min - 90% tlenu
 • 3l/min - 45% tlenu

Posiada rączkę za pomocą, której można przenieść i postawić go w dowolne miejsce. Koncentrator ten ma bardzo niskie koszty eksploatacji ponieważ filtry zanim się je wymieni, można wielokrotnie czyścić póki nie stracą swoich właściwości. Dołączony pilot pozwala sterować wszystkimi funkcjami urządzenia.

Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia i nebulizatorem - model 8F-3AW

Koncentrator tlenu Yuwell 8F-3AW posiada bezpieczną i solidną obudowę wykonaną w całości z tworzywa sztucznego. Posiada funkcję pomiaru czasu w trybie narastającym, umożliwiającą wyświetlanie na ekranie monitora całkowitego czasu eksploatacji.

 Dodatkowe funkcje:

 • Wyświetlacz LCD.
 • Zawór nadmiarowy ciśnieniowy sprężarki, zwiększający poziom bezpieczeństwa urządzenia.
 • Funkcja sygnalizacji braku zasilania.
 • Funkcja sygnalizacji awarii urządzenia (w tym awarii ciśnienia/cyklu, awarii sprężarki, niskiego stężenia tlenu).
 • Sprężarka z funkcją ochrony przed przegrzaniem, zapewniająca większe bezpieczeństwo sprężarki i całego urządzenia.
 • Funkcja nebulizacji.
 • Funkcja sterowania zdalnego - pilot.

Koncentrator tlenu z czujnikiem stężenia i nebulizatorem - model 8F-5AW

Koncentrator tlenu Yuwell 8F-5AW posiada bezpieczną i solidną obudowę wykonaną w całości z tworzywa sztucznego. Posiada funkcje pomiaru czasu w trybie narastającym, umożliwiającą wyświetlanie na ekranie monitora całkowitego czasu eksploatacji.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl