Filtruj
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wagi medyczne

 Waga krzesełkowa na kółkach KERN MCB Waga krzesełkowa na kółkach KERN MCB
Producent: KERN
Cena:

7 969,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7 378,70 zł

szt.
zobacz więcej
Waga dla niemowląt Waga dla niemowląt
Producent: KERN
Cena:

1 929,74 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 568,89 zł

szt.
zobacz więcej
Waga medyczna osobowa KERN MPE Waga medyczna osobowa KERN MPE
Producent: KERN
Cena:

3 575,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2 906,50 zł

szt.
zobacz więcej
Waga platformowa dla wózków inwalidzkich KERN MWA Waga platformowa dla wózków inwalidzkich KERN MWA
Producent: KERN
Cena:

9 408,15 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8 711,25 zł

szt.
zobacz więcej

Produkty w naszym sklepie stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby różnych ośrodków medycznych oraz placówek opiekuńczych. Wagi medyczne to jedno z podstawowych narzędzi lekarskich ułatwiających ocenę aktualnego stanu pacjenta. Posiadamy modele osobowe, jak również dla niemowląt i osób poruszających się na wózkach. Dzięki zaawansowanej technologii oraz konstrukcji znacznie ułatwiają one ważenie.

Wagi medyczne osobowe

Dbamy o to, aby każda placówka znalazła u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Najpopularniejszym rodzajem sprzętu z tej kategorii są wagi medyczne osobowe stojące. Posiadają one szeroki zakres i są niezwykle precyzyjne. Umożliwiają także dokładny pomiar wzrostu badanej osoby. To lekarskie narzędzie doskonale sprawdza się przy rutynowym ważeniu w przychodniach, szpitalach, ośrodkach opiekuńczych, a także gabinetach pielęgniarskich w szkołach czy u rehabilitantów.

Waga medyczna dla niemowląt

Z uwagi na stosunkowo niskie zakresy pomiarów, a także budowę anatomiczną noworodków, konieczne jest podczas ich ważenia zastosowanie specjalnego sprzętu lekarskiego. Waga medyczna dla niemowląt charakteryzuje się dużą precyzją i możliwością ustawienia jej na dowolnym, wygodnym dla specjalisty miejscu, takim jak stół. Pozwala ona na precyzyjne ustalenie masy ciała dziecka, od wcześniaka, aż po kilkumiesięczne niemowlęta do maksymalnie 20 kilogramów.

Waga krzesełkowa i platforma

Dysponujemy również sprzętem, który z pewnością przyda się w wielu placówkach medycznych do obsługi pacjentów niechodzących. Nasze wagi lekarskie krzesełkowe umożliwiają ważenie w pozycji siedzącej, co jest bardzo istotnym udogodnieniem w szpitalach, przychodniach rehabilitacyjnych czy hospicjach. Specjalistyczna waga platformowa dla wózków inwalidzkich umożliwia dokonanie pomiaru masy ciała pacjenta bez konieczności jego przenoszenia. Wszystkie wyroby dostępne w naszym sklepie sprawiają, że ta rutynowa czynność może być przeprowadzana bez wysiłku dla lekarza i opiekunów, i zapewnia odpowiednio precyzyjny wynik.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl