Sztuczne rany - realistyczny trening
Sztuczne rany - realistyczny trening

By szkolenia przeciwpożarowe czy też kursy pierwszej pomocy były jak najbardziej realistyczne, pozoranci zaopatrywani są w sztuczne rany by jeszcze bardziej oddać powagę sytuacji w jakich znajdują się osoby udzielające pierwszej pomocy.


Sztuczne rany

Użycie sztucznych ran takich jak Trauma zestaw ran jest wielorakie - od doczepienia ich do fantomów i trening opatrywania nazwijmy to 'na sucho' czy też przyklejenie tychże ran do żywych pozorantów i charakteryzacja ich do tego by nadać realizmu i powagi podejmowanych działań personelu medycznego.
Sztuczne rany mają na celu przyzwyczajenie do przykrego widoku oparzeń a także oceny stopnia poparzenia i możliwości odpowiedniego opatrzenia obrażeń.
Na kursach pierwszej pomocy wizażyści dbają o jak najbardziej realny wygląd obrażeń na pozorantach by sprawdzić gotowość kursantów do działania w obliczu rzeczywistego zagrożenia ludzkiego życia. Dają możliwość by rany nie tylko wyglądały realistycznie ale również 'działały' realistycznie - specjalna pompka i sztuczna krew dodatkowo wzmacnia efekt wizualny gdy krew wypływa z rany.

do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl