Blog kategorie
Blog chmura tagów
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Intubacja - na pomoc w oddychaniu
Intubacja - na pomoc w oddychaniu

Intubacja jest zabiegiem wprowadzającym rurkę do krtani by udrożnić drogi oddechowe. Ale w jaki sposób ją przeprowadzić?

 

W takim zabiegu jak i wielu innych związanych z przeprowadzaniem pierwszej pomocy będzie fantom. W tym wypadku, mówiąc oczywiście o wyżej wymienionej intubacji będzie to fantom Ambu Airway Management Trainer.
Realistycznie zbudowany fantom mający za zadanie pokazać budowę dróg oddechowych od płuc, przez oskrzela, tchawicę, krtań, język do ust i nosa.
Cały model zbudowany jest tak by realistycznie się poruszać, co tym samym daje możliwość do przeprowadzenia zabiegu intubacji z prawdziwego zdarzenia.
Dzięki temu, że fantom jest 'otwarty' z lewej jego strony, można zaobserwować wszystkie zmiany zachodzące w elementach układu oddechowego i dodatkowo wyposażony jest w system informujący dźwiękiem o zbyt dużej siły użytej przy intubacji.


Model ten, pozwala także na trening odsysania wydzieliny z dróg oddechowych, co jak powiedzieliśmy wcześniej - pozwala na kompleksowe ćwiczenia intubacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl