Blog kategorie
Blog chmura tagów
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
AED – CZYLI CO, JAK I GDZIE
AED – CZYLI CO, JAK I GDZIE

Co to jest AED?

Zacznijmy od tego, czym tak właściwie jest AED (z ang. Automated External Defibrillator). Jak sama nazwa mówi jest to automatyczny defibrylator zewnętrzny używany podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej – co oznacza, że jest to urządzenie bardzo pomocne w ratowaniu ludzkiego życia, a co najważniejsze – urządzenie które może obsługiwać osoba ściśle związana z medycyną, jak i zwykły człowiek.

Jak działa AED?

Zaskoczeniem zapewne może być fakt, że AED może być używany przez wszystkich. Dlaczego? Ponieważ jest to urządzenie, które za pomocą poleceń wizualnych oraz głosowych prowadzi człowieka przez całą procedurę resuscytacji krążeniowo – oddechowej, czyli ratowania życia.  Jest bardzo prosty w działaniu oraz pomocny w nagłych przypadkach, przed przyjazdem karetki. W naszym kraju jest coraz więcej miast, gdzie można na ulicach znaleźć AED, jednak ciągle nie jest to satysfakcjonująca liczba.. Wiele osób nie wie gdzie może bezpiecznie kupić dobrej jakości defibrylator.. I tutaj powstaje pytanie..

Gdzie pozyskać AED?

Jest wiele sklepów internetowych, w których można pozyskać AED oraz inne sprzęty medyczne. Jednak trzeba uważać gdzie się takie rzeczy kupuje. Jest wiele zagrożeń związanych z kupowaniem sprzętu medycznego – w końcu wiele z tych rzeczy może decydować o życiu naszym lub naszych bliskich.


W takim razie – gdzie można kupić sprawdzony, porządny AED? Tutaj na nasze pytanie odpowiada sklep www.sendpol24.pl – sprawdzony sklep, cieszący się dobrą opinią wśród ludzi związanych z medycyną, posiadający (oprócz defibrylatorów) ogromną ofertę sprzętu medycznego, który z pewnością zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl