Blog kategorie
Blog chmura tagów
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Nóż - przydatny nie tylko w kuchni
Nóż - przydatny nie tylko w kuchni

Masz wypadek. Samochód się dymi. Obok Ciebie siedzi nieprzytomna bliska osoba. Chcesz odpiąć pasy ale nie możesz. Drzwi są zniszczone, zacięły się i nie jesteś w stanie ich otworzyć. W potrzebie sięgasz do schowka po nóż.


Nóż ratunkowy to wielofunkcyjny nóż przystosowany do używania go w kryzysowych sytuacjach jak wypadek samochodowy czy sytuacja w której gubimy się w lesie.
Posiada w swoim komplecie krzesiwo, dzięki któremu będziemy mogli rozpalić ogień w wypadku gdy zgubimy się w nocy w lesie, a temperatura będzie już nieprzyjemnie niska.
Sam nóż wyposażony jest także w małą latarkę zamocowaną w grzbiecie rękojeści, która także będzie pomocna w sytuacji utraty orientacji w terenie. Oświetli drogę i zdradzi naszą pozycję podczas akcji poszukiwawczej.
Nóż wyposażony jest w bezpieczne ostrze do przecinania pasów, linek, ubrań itp rzeczy dzięki czemu będziemy mogli szybko wyswobodzić się z trzymających nas pasów bezpieczeństwa. Nóż także ma wbudowany zbijak do szyb, który pozwoli nam na bezpieczne wybicie szyby w samochodzie podczas wypadku co pozwoli na wydostanie się z pojazdu nam czy też pomocy w wydostaniu z pojazdu innych osób poszkodowanych.
Solidna stalowa konstrukcja noża skręcona 14 śrubami, zapewni długie użytkowanie a klips przykręcony do noża pozwoli wygodnie nosić go np. przy pasku lub w kieszeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl