Blog kategorie
Blog chmura tagów
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Prywatny alkomat - badanie w kieszeni
Prywatny alkomat - badanie w kieszeni

Nie każdy z nas potrzebuje dużego policyjnego alkomatu, czy też alkomatu który powiesimy na ścianie i będziemy badać swoich domowników. Zatem, jak wybrać swój prywatny alkomat?


Czym kierować się w doborze alkomatu? Zdecydowanie tym jak często będzie on nam potrzebny. Jeśli nasze przygody z napojami wyskokowymi są, nazwijmy to "regularne" (nie mylić z częste, bo to już nie dobrze), i jednak dużo czasu spędzamy za kółkiem w pracy, warto wyposażyć się w prywatny alkomat. Unikniemy niepewności prowadzenia po spożyciu, jak i daleko idących konsekwencji takiego działania.
Na prywatny alkomat zdecydowanie nadałby się alkomat ALCOLIFE F3. Kieszonkowych rozmiarów urządzenie idealnie sprawdzi się jako prywatny alkomat. Ze względu na użytą technologię będzie na pewno długo i dobrze nam służył. Służył to słowo nieprzypadkowe, a mianowicie z tego względu, że został w tym alkomacie użyty sensor elektrochemiczny używany w alkomatach policyjnych. Daje on gwarancje nie tylko dokładności ale również powtarzalności wykonanych badań.

Przypominamy! Jeśli piłeś alkohol - nie siadaj za kierownicę! Prowadząc pojazd po użyciu alkoholu zagrażasz nie tylko sobie ale także innym uczestnikom ruchu lądowego - czyli nie tylko kierowcom ale i pieszym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl