Blog kategorie
Blog chmura tagów
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Apteczka - przydatna wszędzie
Apteczka - przydatna wszędzie

Wypadki bardzo często zdarzają się w domu czy też w pracy. Ale bywa i tak, że nawet podczas wypoczynku czyli wypadu w góry ze znajomymi czy wycieczce do lasu może przydarzyć się nam nieszczęśliwy wypadek. Wtedy także przyda się nam apteczka pierwszej pomocy.


Na wyjazd w góry, czy do lasu przyda się nam apteczka, właśnie na wypadek, jak już powiedzieliśmy nieszczęśliwych zdarzeń. Skaleczenie ręki, otarcie kolana czy skręcenie kostki to chyba najczęstsze urazy, których możemy nabawić się we wcześniej wspomnianych górach lub lesie.
Aby móc szybko udzielić pomocy sobie czy też znajomym, z którymi jesteśmy na wypadzie na łono natury będzie nam pomocna First Aid Kit Small - mała apteczka pierwszej pomocy od firmy Cederroth. Sama apteczka jest niewielkich rozmiarów, co daje komfort jej przechowywania podczas tego typu wycieczek. Apteczka jest bardzo mała, ale co za tym idzie - wciąż doskonale wyposażona. Wyposażona w plastry, myjki do ran a także opaskę elastyczną czy też koc termiczny nadaje się idealnie na niewielkie wypady na łono natury w gronie znajomych, dbając o nasze bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl